26 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, która zgromadziła uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców. To wyjątkowe wydarzenie było okazją do podsumowania minionego roku, wręczenia nagród i wyróżnień oraz wspólnego świętowania osiągnięć naszych uczniów.
Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego oraz hymnu szkoły, po czym nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły młodszemu pokoleniu. Z okazji zakończenia roku szkolnego uczniowie klas siódmych przygotowali wyjątkowe przedstawienie, które było pięknym podsumowaniem wspólnie spędzonego czasu. Program artystyczny składał się z humorystycznych scenek, wzruszających wspomnień oraz piosenek, które nawiązywały do szkolnego życia. Nie zabrakło również serdecznych podziękowań skierowanych do dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników szkoły za ich codzienną pracę i wsparcie.
W oficjalnym przemównieniu, Pan Dyrektor podkreślił trud i zaangażowanie uczniów i nauczycieli w odniesione sukcesy edukacyjne oraz podziękował wszystkim obecnym za wspólną pracę i wysiłek w mijającym roku szkolnym. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw, nagród i dyplomów wyróżniającym się uczniom. Był to również czas podziękowań skierowanych do rodziców poszczególnych klas za zaangażowanie w działalność szkoły i organizację wielu wspólnych przedwsięzięć.
Miniony rok szkolny był również ostatnim dla naszych absolwentów. Jak co roku uczniowie klas siódmych mieli okazję pożegnać swoich starszych kolegów i podziękować im za wspólnie spędzony czas w murach SP 123. Nasi ósmoklasiści skorzystali z okazji by podziękować dyrekcji szkoły, nauczycielom i wychowawcom za osiem długich lat trudu i pracy włożonych w ich edukację oraz wychowanie.
To był wzruszający i pełen pozytywnych emocji dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.
Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji ! Do zobaczenia w nowym roku szkolnym !